KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13614422
nr 1361 4422
Adrian van Arkel
(1924-2006), Sverige
Oljemålning, Sydländsk by. Signerad. Olja på duk, 19x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:27:31
19/11 17:01:24
Adrian van Arkel
Läs mer om Adrian van Arkel